Müşterilerimizin talep ettiği ürünleri yüksek kalite seviyesinde üreterek kısa sürede teslim etmek. Müşteri memnuniyetini esas almak. Kuruluşumuzun hammade tedarikcilerininin kuruluşumuz kalite politikalarına uygun olmalarını sağlayarak kaliteyi muhafaza etmek.

Kuruluşumuz faaliyetlerinin kalitesinin sürekli artırılması amacı ile eğitim sürecinin devamlılığını sağlamak.

Yasal gereklilikleri her zaman karşılayacak şekilde süreçlerimizi düzenlemek ve geliştirmek.

Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için müşteri beklentilerini ve müşteri gerelsinimlerini uygun şekilde ölçerek koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmak ve müşteri portföyümüzü genişletmek. Sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle, tüm süreçlerimizi mükemmelleştirmek için çalışmak.

Teknolojik gelişmeleri izlemek ve uygun yatırımların yapılması için araştırmalar yapmak.

Bu ilkeleri ve hedefleri gerçekleştirmek için referans olarak ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ gerekliliklerini karşılayarak uygulamak ve geliştirmek üst yönetim olarak öncelikli taahhüdümüzdür. Tüm çalışanlarımız bu bağlamda bu standardın ve kuruluşumuzdaki uygulamalarının gereklerini eksiksiz yerine getirmek ile yükümlüdürler.

Üst yönetim olarak çalışanlarımızın ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ uygulamak ve sürekliliğini sağlamak için gerekli çaba, gayret ve çalışmayı gerçekleştirmelerini bekliyoruz. Çalışanlarımıza bununla beraber tüm destek ve kaynağı temin edebileceğimizi taahhüt ediyoruz.

Kalite Belgelerimiz;